ADEGA - Educación ambiental http://adega.gal/web/axenda.php?sec=12&idioma=gl Educación ambiental en ADEGA gl-GL <![CDATA[Eliminación de EEI no Sobreiral do Arnego]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=549&idioma=gl&sec=12 Sun, 17 Jun 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[XIV Encontro de Voluntariado do Proxecto Ríos]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=548&idioma=gl&sec=12 Sat, 16 Jun 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Descuberta de Biodiversidade polo Sobreiral do Arnego]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=546&idioma=gl&sec=12 Wed, 06 Jun 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Voluntariado Ambiental no Río Bibei]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=540&idioma=gl&sec=12 Fri, 25 May 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[XXVII Curso de Formación do Proxecto Ríos]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=536&idioma=gl&sec=12 Sat, 05 May 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Roteiro de Alerta Temperá de EEI no río Vea]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=520&idioma=gl&sec=12 Sat, 10 Mar 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Participa no Proxecto Ríos!]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=201&idioma=gl&sec=12 Thu, 17 Mar 2016 12:00:00 +0200 <![CDATA[Construción de caixas niño para morcegos]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=482&idioma=gl&sec=12 Thu, 30 Nov 2017 12:00:00 +0200 <![CDATA[Coñeces a ubicación dalgunha charca? Entra no Inventario de Charcas e axúdanos a protexela!]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=97&idioma=gl&sec=12 Thu, 04 Feb 2016 12:00:00 +0200 <![CDATA[Eliminación de especies invasoras na UDC]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=479&idioma=gl&sec=12 Thu, 16 Nov 2017 12:00:00 +0200 <![CDATA[ADEGA e o Campus do Mar organizan a VI Limpeza simultánea de praias ]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=472&idioma=gl&sec=12 Sat, 11 Nov 2017 12:00:00 +0200 <![CDATA[Elaboración dun viveiro para a reforestación do Monte da Fraga]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=474&idioma=gl&sec=12 Thu, 02 Nov 2017 12:00:00 +0200 <![CDATA[Roteirríos 2017 polo río Návea (Chandrexa de Queixa)]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=471&idioma=gl&sec=12 Sat, 28 Oct 2017 12:00:00 +0200 <![CDATA[Inspección de outono do río Lagar na UDC]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=470&idioma=gl&sec=12 Wed, 25 Oct 2017 12:00:00 +0200 <![CDATA[Manifestación contra a Lei de Depredación de Galiza]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=467&idioma=gl&sec=12 Sun, 22 Oct 2017 12:00:00 +0200