ADEGA - Educación ambiental http://adega.gal/web/axenda.php?sec=12&idioma=gl Educación ambiental en ADEGA gl-GL <![CDATA[Xornada de voluntariado no Monte da Fraga]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=586&idioma=gl&sec=12 Wed, 05 Dec 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Xornada de voluntariado ambiental no Monte da Fraga: eliminación de flora exótica invasora]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=581&idioma=gl&sec=12 Thu, 15 Nov 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Exposición sobre enerxía solar en Ferrol]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=575&idioma=gl&sec=12 Wed, 17 Oct 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[1ª Xuntanza Proxecto Living River]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=578&idioma=gl&sec=12 Thu, 08 Nov 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Descuberta de Biodiversidade polo Sobreiral do Arnego]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=546&idioma=gl&sec=12 Sat, 27 Oct 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Xornada de voluntariado no Monte da Fraga: Especies Exóticas Invasoras (EEI) ]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=577&idioma=gl&sec=12 Thu, 25 Oct 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Curso de educación ambiental e compostaxe en Pontevedra]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=565&idioma=gl&sec=12 Mon, 08 Oct 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Voluntariado Ambiental no Macizo Central Ourensán]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=558&idioma=gl&sec=12 Tue, 31 Jul 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[XI Limpeza Simultánea de Ríos]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=560&idioma=gl&sec=12 Sun, 30 Sep 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[XXVIII Curso de Formación do Proxecto Ríos]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=569&idioma=gl&sec=12 Sat, 29 Sep 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Noite dos Morcegos no Sobreiral do Arnego]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=554&idioma=gl&sec=12 Wed, 26 Sep 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Charla e mesa participativa sobre a compostaxe en Allariz]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=566&idioma=gl&sec=12 Tue, 25 Sep 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[O Proxecto Ríos participa no X Congreso Ibérico de Xestión e Planificación da Auga]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=562&idioma=gl&sec=12 Thu, 06 Sep 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Descortizamento no Sobreiral do Arnego]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=555&idioma=gl&sec=12 Sun, 22 Jul 2018 12:00:00 +0200 <![CDATA[Eliminación e EEI nas lagoas de Xuño e Muro]]> http://adega.gal/web/axenda.php?id=553&idioma=gl&sec=12 Sun, 15 Jul 2018 12:00:00 +0200